מרכז שיווק לקוסמטיקאיות

מרכז השיווק לקוסמטיקאיות כולל את כל המוצרים הדרושים לקוסמטיקאית, בכל תחומי הטיפול והטיפוח השונים. הוא מאפשר השגת כל הציוד הנדרש במקום אחד, תוך הקפדה על מתן הציוד המקצועי והטוב ביותר.

ניתן להשיג מכשירים שונים המשמשים להסרת שיער, מכשירי עיסוי וטיפול לעור, מכשירי פילינג לעור רגיל ולעור בעייתי, מכשירי אדים, וגם מנורות מיוחדות לצורך ביצוע הטיפול הקוסמטי.

ריהוט מיוחד לקוסמטיקאיות

במרכז השיווק ניתן להשיג את הרהיטים השונים שכל קוסמטיקאית צריכה כדי לבצע את הטיפול בצורה מקצועית. ניתן להשיג כיסאות מיוחדים לטיפול קוסמטי, כיסא טיפולים הדום ורגלית מיוחדת לפדיקור, שולחן מיוחד לצורך טיפול בציפורניים, ועגלה נוחה לשימוש לכל צרכי הקוסמטיקאית.

מוצרי טיפוח שונים

מרכז השיווק מיועד לכל צרכי הקוסמטיקאית, בכל תחומי הטיפול וטיפוח היופי, וניתן להשיג בו גם את כל הדרוש לצורך טיפולים כאלה. ניתן להשיג קרמים מסוגים שונים, שמנים מיוחדים לטיפול בעור, מוצרי טיפוח מיוחדים, כלים הדרושים לטיפול וחיזוק הציפורניים ולבניית ציפורניים, וגם תכשירים לטיפול בשיער לצורך ביצוע תסרוקות, ומוצרי איפור.

ציוד חד פעמי לשימוש יומיומי

במרכז השיווק ניתן למצוא גם ציוד חד פעמי שכל קוסמטיקאית צריכה כדי לבצע את הטיפולים תוך שמירה על היגיינה וניקיון, כמו: כפפות חד פעמיות, ניילון נצמד הדרוש לביצוע טיפולים קוסמטיים שונים, גליל נייר ונייר טישיו, סינרים ושקיות בגדלים שונים, צמר גפן חתוך, ועוד ציוד הנדרש לטיפולים השונים על פי שיקולה של הקוסמטיקאית

אביזרים משלימים לחדרי הטיפולים

במרכז השיווק אפשר למצוא גם מוצרים משלימים שהם הכרחיים לצורך העבודה של הקוסמטיקאית בכל תחומי הטיפול, כמו: מגבות ספוגים ומגבונים, כיסויים מיוחדים למיטה או לכיסא הטיפולים, וגם חלוקים וכובעים לשימוש הקוסמטיקאית.
מרכז השיווק לקוסמטיקאיות נותן מענה לכל הצרכים הקטנים והגדולים של מי שעוסק בקוסמטיקה, ומסייע ברכישה מרוכזת של הציוד והריהוט הנדרשים לעבודה, של המכשירים השונים, מוצרי הטיפוח, והאביזרים המשלימים הנדרשים .
מרכז השיווק מאפשר להשיג את כל סוגי המכשירים הדרושים לצורך טיפולים קוסמטיים ולטיפולים של קוסמטיקה רפואית.