יולי קוסמטיקס - האקדמיה למקצועות היופי
דף הבית > אודות Yooli מרכז לימודי קוסמטיקה

 אודות Yooli מרכז לימודי קוסמטיקה

יוליה

יולי האקדמיה למקצועות היופי הינו מוסד ללימוד מקצועות היופי הגדול והפופולרי בארץ.
כל שנה נפתחות הדלתות למאות תלמידות חדשות שמסיימות את הלימודים בקורסים שונים מתחום הקוסמטיקה ב 100% הצלחה ומשתלבות בעולם היופי במהירות רבה.
באקדמיה למקצועות היופי כל סטודנטית זוכה ליחס אישי, ההכשרה היא יסודית מקיפה ומקצועית, ובגמר הלימודים אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך והקריירה שלך, עם מבחר השתלמויות, הדרכות מוצרים וחידושים וטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הקוסמטיקה.
לימודי הקוסמטיקה ביולי מלווים בציוד חדיש ומתקדם ועם חומרי עבודה מהטובים בתחום. חוג הלקוחות שלנו רחב ומגוון ואינו רק מתלמידות תושבות נתניה והסביבה , אלא מגיעות אלינו לקוחות מכל רחבי הארץ.

יוליה וייסמן מייסדת החברה היא אחות מוסמכת במקצועה שחלום חייה היה לעסוק ולעבוד בתחום הקוסמטיקה. מיד אחרי סיום לימודיה פתחה מכון יופי, שתוך זמן קצר הפך להיות בין המצליחים והמבוקשים באזור השרון והמרכז. יוליה כקוסמטיקאית הייתה מאוד אמיצה ושילבה בעבודה שלה את כל החידושים שרק הגיעו לענף היופי בארץ. כמו כן דאגה להיות תמיד מעודכנת ומחדשת בתחום השתתפה בכל הכנסים וההשתלמויות בארץ ובחול.
בשנת 2000 החליטה לפתוח מרכז שיווק לקוסמטיקאיות מקצועיות , שתוך מספר שנים הפך להיות בין הגדולים בארץ. במקביל היא פתחה אקדמיה למקצועות היופי שהפך להיות בית חם לכל תלמידה שנכנסת אליו. את הניסיון הרב שהיא רכשה היא מעבירה בקורסים המגוונים שנלמדים באקדמיה מאחת לאחת כי הצלחת התלמידות שלנו היא ההצלחה שלה.

משנת 2007 בית הספר כל שנה זוכה לפרס בשבוע בנתניה ובקול השרון לעסק המוצלח בעיר. במקום מתנהל מרכז שיווק גדול לקוסמטיקאיות, עם כל מגוון המוצרים של החברות המובילות בתחום. מרכז השיווק מעניק ייעוץ מקצועי על כלל מוצריו.

כמו כן ניתן לקבל שירות משלוחים ללא תשלום בכל יום.

תעודת עסק מובחר ליוליהמרכז שיווק לקוסמטיקאיות - מראה פנים

קורסים

 
Yooli - אקדמיה למקצועות היופי רחוב גיבורי ישראל 5א'  נתניה  ת.ד 6040 ( ליד איקאה וחמישה נגרים ) מיקוד: 4250405 טלפון: ☎ 09-8859219, 09-8856045   פקס: 09-7685302

במכללה תוכלו למצוא גם קורס פדיקור מניקור וקורס בניית צפרוניים